airjet

Kurumsal

Airjet Merkez Ofisi İstanbul'da bulunan ve Türk havacılık sektöründe uzun yıllar görev almış, deneyimli kadrosu ile dünya çapında profesyonel anlamda uçak kiralama sektöründe faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur. Türkiye'de çok yakın zamanda ve hızlı bir gelişim gösteren, havacılık sektöründe, profesyonel anlamda, kişi ve kuruluşların, bireysel veya kurumsal anlamda ihtiyaç duydukları, her türlü hava aracı kiralamalarının, ulusal havacılık kurallarına uygun ve uçuş güvenliğini öncelikli kılarak garantili hizmet vermek, temel sorumluluklarımızdır. Müşterilerimizden gelen her talebin en hızlı şekilde çözümlendirilmesi birincil hedefimiz olup piyasa koşullarındaki en rekabetçi fiyatların kendilerine sunulacağı garantisini vermekteyiz.
VİZYONUMUZ
Yüksek nitelikli hizmet anlayışımız ve profesyonel ekibimizle beraber müşterilerimizin taleplerine en uygun çözümü üretmek, benzersiz rekabet avantajı sağlamak ve sürdürülebilir değer yaratarak sektöründe lider konuma ulaşabilmektir. MİSYONUMUZ
Bireysel ve kurumsal müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vererek, yurtiçinde ve yurtdışında , en uygun koşulları sağlamak için düşük maliyetli ve en kaliteli hizmetle birleştirerek sektörün tecrübemizle birlikte, sizlere hizmet vermektir.